Шановні жителі Брусилівщини! PDF Друк
Середа, 22 серпня 2018, 15:56

Від імені районної державної адміністрації щиро і сердечно вітаю вас із національними святами нашої державності – Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

Картинки по запросу вітання голови з днем прапора та днем незалежності

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім'я процвітання рідної країни.

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Державна незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни. За роки незалежності виросло покоління, для якого слова "свобода", "право вибору", "демократичні цінності" – не просто правові терміни, а спосіб життя. Наша держава зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи. Запорука державотворчого успіху - суспільна злагода, творче єднання зусиль всіх громадян вільної та незалежної України.

Тож давайте добрими справами будемо разом примножувати авторитет і могутність нашої країни, працювати на консолідацію суспільства з метою розвитку і процвітання рідного селища, Житомирщини та всієї України.

Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Зичу вам, шановні земляки, міцного здоров'я, успішної реалізації далекосяжних планів, благополуччя, миру та добра в кожній оселі.

Зі святами вас, дорогі жителі Брусилівщини, з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

З повагою,

Перший заступник голови

райдержадміністрації                                                    Олександр Ненюк