Зекономлена субсидія PDF Друк
Вівторок, 10 липня 2018, 15:14

Постановою КМУ від 27.04.2018 №329 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. №1022" передбачено, що після закінчення опалювального сезону частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу та постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт·г електричної енергії на початок нового неопалювального сезону (станом на 1 травня поточного календарного року), повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію.

До 1 червня поточного календарного року організації – надавачі послуг забезпечили подання відповідної  інформації із зазначенням суми невикористаної житлової субсидії за кожним домогосподарством у вигляді списків до управління.  Такі списки управлінням були надані старостатам сіл району. Також інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидій може відслідкувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника природного газу чи електроенергії для опалення або звернувшись безпосередньо до управління.

Для отримання коштів невикористаної житлової субсидії до 1 вересня поточного календарного року громадяни повинні звернутися з відповідною заявою до управління праці та соціального захисту населення.

На підставі поданих заяв протягом двох місяців від початку нового опалювального сезону громадянам виплачуватимуться кошти невикористаної житлової субсидії через особові рахунки в банківських установах або відділення поштового зв’язку ПАТ “Укрпошта”.

У разі смерті особи, якій призначено житлову субсидію на оплату послуг з постачання та розподілу природного газу або постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії виплачується за заявою особи із складу домогосподарства, на яку розраховано житлову субсидію в опалювальний сезон.

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Брусилівської райдержадміністрації за телефонами 30144.