img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
До уваги отримувачів всіх видів державних соціальних допомог та житлових субсидій! PDF Друк
Четвер, 05 липня 2018, 15:27

За червень 2018 року головним державним соціальним інспектором управління праці та соціального захисту населення  Брусилівської райдержадміністрації виявлені порушення по отримувачах  житлових субсидій  - 3 заявника   ( придбання автомобіля вартістю більше 50 тисяч гривень).

Згідно пп. 4 п. 6 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого ПКМУ від  27.04.2018 р. № 329      передбачено, що субсидія не призначається, коли будь-хто із зареєстрованих у житловому будинку осіб, які фактично проживають, яким нараховується   плата за житлово-комунальні послуги, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля,  транспортного засобу  (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку або оплатив послуги  (одноразово) з будівництва, ремонту квартири (будинку)  або автомобіля, транспортного засобу  (механізму),  телефонного (в тому числі мобільного) зв’язку, крім житлово-комунальних послуг у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами та медичних послуг, пов’язаних із забезпеченням життєдіяльності, на суму, яка на дату купівлі (оплати) перевищує 50 тис. гривень.

Кошти в сумі 16693.56 грн.  (1 заявник)  повернуті до Державного бюджету України.

Кошти в сумі 15198.61 грн.  (2 заявника)  будуть повернуті до Державного бюджету України.

До уваги отримувачів всіх видів державних соціальних допомог та житлових субсидій:

 

Управління праці та соціального захисту населення  Брусилівської райдержадміністрації  просить Вас  інформувати управління про придбання житлових будинків (квартир)   та   транспортних засобів  (автомобілі, автобуси, маршрутні таксі, трактори, самохідні машини, комбайни і т.д.), в тому числі автотрансопртні засоби, завезені з країн Європи та Євросоюзу.


Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської райдержадміністрації просить Вас інформувати про  володіння транспортними засобоми жителів Брусилівського району, що підлягають державній реєстрації і з дати випуску яких минуло менше п’яти років  (крім мопедів) станом на 01.05.2018 р.

 

 


Головний державний соціальний інспектор

управління праці та соціального захисту

населення  Брусилівської

райдержадміністрації                                                                         О.В.Смик

 
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin