Відбувся старт міжрайонного чемпіонату змагань з міні- футболу PDF Друк
Вівторок, 26 червня 2018, 13:46

Фото Відділ Окозсмс Брусилівської РДА.З метою активізації пропаганди здорового способу життя та розвитку найбільш популярного виду спорту, на стадіоні с. Ставище 23 червня 2018 року о 10 годині відбувся старт міжрайонного чемпіонату змагань з міні- футболу на Кубок Павла Дзюблика серед команд організацій та установ.

Головний приз змагань це Кубок від народного депутата України та подарунковий сертифікат на суму 10 000 грн.

Першими учасниками міжрайонного чемпіонату стали команди Брусилівської селищної ради,медичних працівників, працівників освіти Брусилівської селищної ради та працівників поліції. Під час проведення змагань також відбулася товариська гра з міні-футболу між командами дітей Брусилівської дитячої спортивно- юнацької школи та футбольної школи Ставище ім.В.Лобановського.

Незважаючи на погодні умови на стадіоні зібралося багато шанувальників футболу та учасників змагань.

Під час урочистого відкриття до учасників змагань та вболівальників з вітальним словом звернулися народний депутат України Павло Дзюблик, перший заступник голови районної державної адміністрації Ненюк Олександр Олександрович, голова районної ради Ніна Анатоліївна Рафальська та голова Ставищенської сільської ради Замогильний Олександр Степанович.

Після урочистого відкриття розпочалася гра, яка привела до наступних результатів:

Ставищенська сільська рада -Брусилівська селищна рада
6 -1

Працівники освіти (ОТГ )- Працівники медицини

Працівники поліції - Працівники освіти
3- 3

Тож вітаємо переможців та учасників змагань з міні-футболу на кубок Павла Дзюблика та бажаємо їм майбутніх спортивних успіхів.

Фото Відділ Окозсмс Брусилівської РДА.