Шановні державні службовці Брусилівщини! PDF Друк
Четвер, 21 червня 2018, 08:19

Картинки по запросу з днем державної ÑÐ»ÑƒÐ¶Ð±Ð¸Від усієї душі вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби.

Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів Брусилівського краю.

Професійна діяльність державних службовців заслуговує шани, поваги і підтримки. Адже державні працівники – перші, до кого звертаються наші мешканці за різноманітною допомогою. Це стосується вирішення різних питань, а в першу чергу – соціально важливих.

Системне мислення, чітке розуміння та бачення перспективи у кожній справі, застосування правових та нових підходів у вирішенні важливих ситуацій для громадян мають стати надійними супутниками кожного державного службовця. Довіра до влади починається з людей, які здатні вирішити повсякденні проблеми населення. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо важливі завдання, чекає від них компетентності, ініціативи та відповідального ставлення до справи.

Нехай Ваш професіоналізм, старанність, розуміння  та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям. Нехай Ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку Брусилівщини, розв’язанню повсякденних проблем мешканців району. Хай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні відповідального державного обов’язку.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя і миру, успіхів у професійній діяльності, віри у себе і щасливе майбутнє України!

Перший заступник голови

Брусилівської райдержадміністрації                                            О.О. Ненюк