Шановні медичні працівники — лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я! PDF Друк
П'ятниця, 15 червня 2018, 13:57

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника!
Прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.

Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант.

Тож бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя.
Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя.

З повагою,
перший заступник голови