Надання житлових субсидій на літній період PDF Друк
П'ятниця, 13 квітня 2018, 10:53

Результат пошуку зображень за запитом "Надання житлових субсидій на літній період"Управління праці та соціального захисту  населення Брусилівської райдержадміністрації повідомляє, що житлова субсидії на опалювальний сезон для домогосподарств, які використовують природний газ/електричну енергію для індивідуального опалення, завершилася  15 квітня (споживання та оплата за квітень 2018р. аналогічна споживанню та оплаті за жовтень 2017р.) Житлова субсидія по послугах електроенергії та природного газу до плити діє по 30 квітня.

Згідно з чинним законодавством управлінням праці та соціального захисту населення Брусилівської райдержадміністрації буде проведено автоматичний розрахунок житлової субсидії на  неопалювальний сезон - з 1 травня по 30 вересня - для громадян, які вже були одержувачами цього виду допомоги до травня 2018 року на підставі інформації про доходи на ІІІ та ІV квартали 2017 року. У разі отримання доходів, інформація про які відсутня у Державній фіскальній службі, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування і відповідно до законодавства не може бути отримана за запитом управління соцзахисту, отримувачем субсидії особисто подається довідка про доходи.

Суму призначеної субсидії на неопалювальний період по видах можна буде побачити у травневих квитанціях надавачів житлово-комунальних послуг, які надійдуть до споживачів у червні місяці. Також повідомлення про суми призначених субсидій можна буде отримати в управлінні праці та соціального захисту населення після проведення автоматичного перерахунку.

НАГАДУЄМО!!! Про всі зміни (купили машину, квартиру, будинок, оформили пенсію, допомогу, приступили до роботи, змінився соціальний стан чи вид доходу, склад сім'ї) одержувачі субсидій у місячний термін зобов’язуються особисто інформувати управління праці та соціального захисту населення.

Зокрема, якщо в період отримання субсидії будь-хто із зареєстрованих в житлі осіб здійснив покупку на суму, що перевищує 50 тис. гривень, надавати субсидію родині не припинять. Але про це отримувачі субсидій зобов’язані повідомити управління протягом місяця. Факт такої купівлі впливає на право на призначення субсидії на наступний термін.

Крім цього, звернутися з новою заявою про призначення житлової субсидії потрібно громадянам, у яких відбулися зміни у складі сім'ї – хтось виписався чи приписався та в кого закінчився термін дії договору оренди.

Також, з 1 травня 2018 року термін дії субсидії на наступний період не продовжиться, якщо у громадян є двомісячний борг по оплаті комуналки, що перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн.).

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Брусилівської райдержадміністрації за телефонами 30144.