Проведено чергове засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення PDF Друк
Понеділок, 26 березня 2018, 11:22

21 березня 2018 року в Брусилівській районній державній адміністрації за ініціативою управління праці та соціального захисту населення проведено чергове засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На засіданні винесені слідуючі питання:

-         детинізація доходів громадян та зайнятості населення;

-         недопучення низького рівня заробітної плати на суб’єктах господарювання;

-         ринок праці району;

-         виплата заробітної плати в умовах відпрацьованого повного місяця менше мінімальної;

-         працевлаштування;

-         робота відповідних служб з питань легалізації виплати заробітної плати.

Засідання комісії проводив голова комісії – Ненюк О.О. на якому було заслухано представників ТОВ "ПАПІРУС УНІВЕРСАЛ", які проінформували про роботу та перспективний план розвитку підприємства.