14 березня проведено чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітноїплати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат PDF Друк
Понеділок, 19 березня 2018, 14:51

14 березня 2018 року в Брусилівській районній державній адміністрації проведено чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітноїплати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

В ході засідання обговорювалося питання виплати заробітної плати найманим працівникам району менше мінімальної за даними головного управління Пенсійного фонду України у Житомирській області за листопад 2017 року.

Засідання комісії проводив заступник голови комісії – Ненюк О.О. на якому були заслухані керівники та бухгалтери 17 суб’єктів господарювання.