9 березня минуло 204 роки з дня народження Тараса Григоровича Шевченко PDF Друк
Вівторок, 13 березня 2018, 14:43
Фото Брусилівська районна державна адміністрація.9 березня минуло 204 роки з дня народження Тараса Григоровича Шевченко. Син кріпака, змалку сирота, талановитий юнак, що не мав змоги розвинути свій талант художника, став Світочем українського народу.

Для більшості українців Тарас Шевченко є не лише літературним та мистецьким символом, а й уособленням всієї України. Поезії Тараса Шевченка переклали більш, як ста мовами світу. Його зображення друкують на державних грошових купюрах, поштових марках, на його честь встановлюють пам’ятники і численні меморіальні таблички, випускають ювілейні монети та засновують премії.

Мабуть, не знайдеться в Україні жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря» Тараса Шевченка. І до сьогодні, через стільки десятиліть, його твори хвилюють та тривожать душі.

Заходи, щодо вшанування Тараса Шевченка відбулись і в Брусилівському районі.
Фото Брусилівська районна державна адміністрація.