img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Святкове засідання клубу «Берегиня» PDF Друк
Понеділок, 12 березня 2018, 16:06

Напередодні Міжнародного жіночого дня в Брусилівському селищному Будинку культури відбулося традиційне святкове засідання клубу «Берегиня» районної ради жінок. Розпочалося свято з виступу юних джентельменів- читців СБК, які подарували усім жінкам свої поетичні вітання.


Оплесками дякували всі присутні в залі за вітання першому заступнику голови райдержадміністрації Ненюку О.О., заступнику Брусилівського селищного голови Шкуратівському В.В., голові Брусилівської районної ради Рафальській Н.А., директору Немішаєвського агротехнічного коледжу Альохіну В.І.

 

У конкурсній програмі святкового засідання «Берегині» свої таланти продемонстрували два чудових жіночих колективи- «Калинонька» з Бикова і «Молодички» з Високого. Непросто було журі, до складу якого ввійшли поважні і компетентні чоловіки-керівники, оцінювати представлення команд, їх мрії про свої села у 2050 році та інсценізацію пісень про кохання. Колективи дуже ретельно готувалися до свята і  представили такі чудові програми по кожному конкурсу, що глядачі, (а зала, як завжди була переповнена в основному жінками),  були в захваті і постійно дякували аплодисментами та вигуками «Молодці, браво!».

 

Жюрі конкурсу  не змогли обрати кращу команду, тож перемогла нічия.

 

 

Святкового настрою всім додавали і пісні у виконанні викладачів та студентів Немішаєвського агротехнічного коледжу. А для учасниць конкурсного виступу приємними подарунками були квіти від народного депутата П.В.Дзюблика, які вручила його представник в Брусилівському районі Наталія Осадчук. Отримали конкурсанти квіти від Замогильного О.С., Ставищенського сільського голови, та в.о.старости сіл Озера, Биків, Мар’янівка, Западня Терещука В.Г., і подарунки від постійного спонсора «Берегині» нашого земляка, заслуженого юриста України М.В.Оніщука, які вручила директор ПП «Україна», кавалер ордена княгині Ольги Г.М.Сім’ячко.

 

Святкова програма закінчилася, а глядачі та  учасники ще довго не розсходились, обмінюючись своїми враженнями від побаченого і почутого, і дякували організаторам за чудове дійство…

 

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 15 березня 2018, 08:42