Привітання першого заступника голови адміністрації Олександра Ненюка PDF Друк
Вівторок, 06 березня 2018, 16:57

Результат пошуку зображень за запитом "букет тюльпанів"Дорогі жінки!

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – Міжнародного  дня  прав жінок і миру - 8 Березня!

Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

Дякую вам за красу та розум, за мудрість та терпіння, за виняткове вміння йти по життю поруч з чоловіками та порівну ділити і радість, і біду.

Бажаю вам, щоб те тепло, яке ви так щедро даруєте повернулося до вас сторицею і зігріло у ці перші несміливі весняні дні.

Нехай ваші турботи будуть приємними, а кожен день – зігрітий щастям, присутністю рідних, близьких, коханих, наповнений новими відкриттями та здобутками!

З повагою,

Перший заступник голови