Засідання громадської ради при райдержадміністрації PDF Друк
Понеділок, 05 березня 2018, 16:41

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.5 березня відбулось засідання громадської ради при райдержадміністрації. На порядок денний засідання виносились питання щодо проведення в районі медичної та освітньої реформ. На засідання прибули члени громадської ради (8 із 9 чол.), запрошені – перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Ненюк, керівник апарату райдержадміністрації Любов Павлюк, заступник голови Брусилівської селищної ради Віктор Шкуратівський, спеціалісталіст райдержадміністрації Ольга Ненюк.

Члени громадської ради заслухали доповідь від Віктора Вікторовича, який  дав роз’яснення щодо проходження реформ в Брусилівській громаді. Також, свої уточнення щодо освітніх реформ вносила Ольга Віталіївна.

Деталі можна переглянути в протоколі засідання громадської ради від 05.03.2018.

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.