Голова Житомирської обласної ради провів у Брусилові прийом громадян PDF Друк
Середа, 21 лютого 2018, 11:02

1aabruspr1Разом із головою обласної ради приймали жителів селища і району голова районної ради Ніна Рафальська, Брусилівський селищний голова Володимир Габенець, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Ненюк.

Чимало питань на прийомі стосувались надання матеріальної допомоги на лікування, проведення обстежень та операцій.

В.о. старости села Ястребенька звернулась з проханням посприяти у будівництві церкви. Розглядались питання виділення земельної ділянки  учаснику АТО, пенсійного забезпечення. Дві жительки селища Брусилів скаржились на якість води у водогоні.

Деякі питання були вирішені безпосередньо на місці керівниками району, решту  - голова облради взяв під особистий контроль.

У ході  перебування у селищі  Брусилів Володимир Ширма відвідав філіал Житомирського обласного краєзнавчого музею – музей Івана Огієнка та оглянув  залу Будинку культури, яка потребує нагального ремонту.

Фото Наталіи Табачны.

1aabruspr5