15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав PDF Друк
П'ятниця, 16 лютого 2018, 11:00

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.День 15 лютого увійшов в історію не тільки датою виведення радянських військ з Афганістану, а й днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав.

З цієї нагоди в селищному Будинку культури відбувсь молодіжний Фестиваль "Розстріляна молодість".

Воїни-інтернаціоналісти поклали квіти до пам"ятка Тимошенка Віктора Григоровича.

Керівники району звернулись до воїнів -інтернаціоналістів:

- "Ви йшли туди не за орденами і медалями. Вірні військовій присязі, Ви були переконані, що виконуєте почесний інтернаціональний обов’язок перед дружнім народом.

Подвиг героїв Брусилівщини, які загинули, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок на території інших держав, в тому числі і на території Афганістану, навіки залишиться в наших серцях.

Дозвольте висловити щиру повагу всім тим, кому довелося пройти буремними дорогами Афганістану та тим, хто в цей час, замерзаючи в сирих окопах, захищав та захищає цілісність та незалежність держави."

В с. Соловіївка проведено в  Кубку з волейболу, присвяченого пам’яті воїну-афганцю Тимошенко  Віктору Григоровичу. Команди-переможці Кубку "Сурикати" ("Цегельня") та Брусилів-1.

Спасибі за подвиг воїнам- інтернаціоналістам!

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.