Про результати проведення конкурсного відбору PDF Друк
Четвер, 08 лютого 2018, 14:14

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє про результати проведення конкурсного відбору  надавачів пільгових стоматологічних послуг і пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів.

Переможцем  по забезпеченню лікарськими засобами громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи визначено комунальне підприємство „Брусилівська районна аптека № 13” Брусилівської селищної ради.

Переможцем конкурсу по забезпеченню послугами зубопротезування  громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи  визначено комунальну установу «Брусилівська центральна районна лікарня».

З метою забезпечення ефективного використання коштів за  бюджетною програмою “Пільгове на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” проводиться річний розподіл кошторисних призначень на 2018 рік.

З вищезазначеними установами укладаються  договори. Пільгові категорії громадян в засобах масової інформації будуть повідомлені про початок надання послуг.