Стратегія реформування системи надання соціальних послуг у сфері захисту прав дитини PDF Друк
Понеділок, 05 лютого 2018, 17:41

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.01 лютого 2018 року відбулося засідання круглого столу за участю представників служби у справах дітей обласної державної адміністрації, Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, керівництва районної державної адміністрації, керівництва Брусилівської селищної ради, служби у справах дітей райдержадміністрації та служби у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради.

Основною темою круглого столу стало обговорення стратегії реформування системи надання соціальних послуг у сфері захисту прав дитини на території Брусилівської об’єднаної територіальної громади.

Критеріями реформування соціальної сфери громади, на думку заступника голови Брусилівської селищної ради, Шкуратівського Віктора Вікторовича, є якість соціальних послуг та їх економічна ефективність. Для збереження та оновлення соціальної інфраструктури територіальної громади важливо зробити повний аналіз попиту населення у соціальних послугах та можливостей його ресурсного забезпечення.

Т.в.о. начальника служби у справа дітей обласної державної адміністрації ,Наталія Сергіївна Пилипчук,  наголосила, що під час проведення Україною адміністративно-територіальної реформи, в період децентралізації, важливо оптимально ефективно вибудувати систему надання соціальних послуг; систему забезпечення та захисту прав дітей громади.

Вже сьогодні треба здійснити передачу більшої частини повноважень від служби у справах дітей райдержадміністрації до служби у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради, розуміючи велику відповідальність за збереження життя і здоров’я дітей. Адже функцією служби у справах дітей є не тільки контроль за умовами утримання, виховання і проживання дітей в родинах , а і координація  спільних дій всіх суб’єктів соціальної роботи, які опікуються проблемами дітей, правовий (юридичний) захист кожної дитини, що має чітко відповідати вимогам чинного законодавства України.

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.