Минає третій рік від загибелі Олександра Стельмаха PDF Друк
П'ятниця, 02 лютого 2018, 15:43

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.Стати військовим – це була заповітна мрія Олександра з дитинства. І він свідомо пов’язав своє життя із захистом безпеки держави.

Після закінчення навчання був направлений для подальшого проходження служби до 95-ої Житомирської окремої аеромобільної бригади. У складі бригади брав участь в Антитерористичній операції на сході України.

Загинув 2 лютого 2015 року поблизу с. Піски Донецької області. Похоронений в селі Хомутець.

Саме біля пам’ятника Олександра зібралось керівництво району, рідні, громадськість, школярі.

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.

Учасники зібрання поклали квіти, запалили свічки та хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героя.

Герої не вмирають: вони живуть у наших серцях…

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.