Змагання з настільного тенісу PDF Друк
Вівторок, 23 січня 2018, 09:07

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.Настільний  теніс – гра, яка тренує  не  лише  тіло, але  й  мозок. Дехто  вважає  гру  в настільний теніс  просто   відпочинком. Але  це  далеко  не  так. Настільний  теніс  сміливо  можна назвати спортом, що тренує  мозок. Під  час  гри ви багато  рухаєтесь,  задіюєте  весь  організм:   тренуєте  очі, м'язи кінцівок, покращуєте   координацію рухів. Усі  ділянки  нашого мозку  працюють,  так як  ми плануємо   стратегію  гри, тактику та відстежуємо траєкторію руху м'яча і удари ракетки. Цей  вид  спорту не  є  травматичним.  В  світі  настільний  теніс  є  другим за популярністю  і одночасно  наймолодшим  серед  основних  видів спорту.

8 січня  в  клубі  с . Йосипівка  Ставищенської  сільської  ради   пройшов     щорічний  відкритий різдвяний  турнір «Золота  ракетка» за  звання першої  ракетки  Ставищенської  сільської  ради з настільного  тенісу серед  юнаків  та дівчат, чемпіонів  Ставищенської загальноосвітньої  школи І-ІІІст.  різниx років. У турнірі  взяли  участь  10  юнаків вищого  девізіону  і  6 першого, а  також   6  дівчат. Протягом  дня серед  дівчат  та  хлопців    відбувалася  цікава, захоплююча та  інтригуюча  гра  з  топсами, підрізками,  неймовірними  подачами – гра  «нервів». Найсильнішим  серед  юнаків    став   Омельяненко  Леонід, підтвердивши  минулорічний чемпіонський титул першої  ракетки  сільської ради, друга  ракетка - Хіменес Карлос і третя - Семенченко Юрій.  Напружена  боротьба   розгорілася  за  вихід    до  вищого  дивізіону. Всі фінали  проходили  у  безкомпромісній  боротьбі  і переможець визначався  тільки  в п’ятій партії на  «більше-менше».   Першим  став  Анісімов  Валентин  учень 9 класу, другим  Міськов Андрій учень 7 класу, третім   Семенченко  Олександр учень 6 класу .

У змаганнях дівчат ігри  були  вдвічі  захоплюючими. Спортсменки   проявили  неабияку силу  духу, підготовку та  витримку. Переможцем  турніру стала  учениця 9 класу  Лабунська Марія, яка з минулорічного  3 місця в рейтинговій  таблиці  перемістилася на 1місце. Другу сходинку посіла Слободенюк  Наталія  і третьою  фінішувала  Онищук Оксана. Успіху  наших  учнів  передували  заняття  у  гуртку,  метою  якиx   є формування   духу  переможця, змагання  на  кубок  школи, де  вони  свої  навички  відшліфовували до автоматизму, демонструючи  в  юному  віці  високі досягнення.

Переможці  турніру і призери  були нагороджені призами  та  грамотами    Ставищенської сільської  ради. Всі  учасники  змагань  отримали  заряд  позитивних  емоцій, яскраві враження  від  гри. Спонсором  змагань виступила Ставищенська сільська  рада на чолі із  сільським  головою  Замогильним О.С.  Незабаром  планується    провести  парний  турнір, в  якому  можуть  прийняти  участь   всі бажаючі.

Настільний  теніс  - це  саме  та  гра,  яка  приносить  найбільшу  користь  вашому  здоров'ю. Науково  доведено,  що  люди, які  ведуть  малорухливий  спосіб  життя (багато  часу   проводять перед  телевізором, монітором  комп’ютера …),  у   два   рази частіше  хворіють.  Люди  які  займаються  спортом   не  менше  30  хвилин  в  день, два або  більше  разів  на  тиждень, почувають  себе    набагато  краще.

Грайте  в  настільний  теніс  та  будьте  здорові!

Начальник відділу   освіти, культури,

охорони здоров’я, сім’ї, молоді та

спорту Брусилівської РДА                                                           О.Д.Ариштович