Коляда Івану Огієнку PDF Друк
Середа, 17 січня 2018, 10:03

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.16 січня в Брусилові відбувся Різдвяний фестиваль колядок та щедрівок з нагоди 136-ї річниці від Дня народження Івана Огієнка.

Брусилівська благодатна земля дала Україні людину, Івана Огієнка, який все своє нелегке і непросте життя був патріотом своєї Батьківщини, свого народу.

Це була справді універсальна і славна постать української землі. Ученим написані більше ніж півтори тисячі праць в галузі української історії, культури, мовознавства, філософії, історії церкви.

Надто важливою є його духовна діяльність у сані єпископа, архієпископа, а пізніше митрополита Іларіона української автокефальної православної церкви.

Знаковим є те, що Іван Іванович Огієнко народився саме в Різдвяний день, адже все своє життя він працював над відродженням духовної скарбниці українського народу.

Гості свята, Олександр Ненюк, Ніна Рафальська, Володимир Габенець, у своїх виступах привітали брусилівчан з Новим Роком та Різдвом Христовим, а також зауважили на важливості проведення таких свят.

До проведення свята долучились настоятелі різних конфесій району.

Уся програма районних колядок майстерно поєднала у собі давнину і сучасність, а також об’єднала душі всіх брусилівчан.

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.