Відбувся новорічно-різдвяний вечір колядок та щедрівок PDF Друк
Середа, 17 січня 2018, 09:50

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.13 січня 2018 року на базі клубу с. Високе відбувся новорічно-різдвяний вечір колядок та щедрівок. Жителів та гостей свята у фойє клубу гостинно зустрічали солодощами та гарячим чаєм.

Всіх присутніх зі святами привітав Ставищенський сільський голова О.С.Замогильний, побажав добра, радості та миру у новому році. Також вручив призи, які розігрувались як лотерейні.

Розпочинав і завершував свято чудовий, жіночий вокальний народний колектив «Молодички». Коли вони зайшли, під колядку «Добрий вечір тобі, пане господарю…» із яскравою зіркою, весь зал встав і співав разом зі всіма. Впродовж всього вечора люди співали такі, до болю рідні та милозвучні серцю українські колядки та щедрівки. Також прозвучали колядки, щедрівки та пісні у виконанні гостей та місцевих аматорів: сім’ї Коваль, Оксани Румянцевої з Брусилова, Тетяни Збінської, Віктора Царенка, Сандри Хіменес, Катерини Дударенко та Катерини Мартинчук.

Ведучими свята були  Сандра та Карлос Хіменеси.

Свято вдалося, тож хочеться тільки побажати побільше таких радісних, святкових та вражаючих зустрічей в новому році. Хай буде мир, злагода, добробут у нашій країні і в кожній родині.