Відвідали батьків загиблих учасників АТО PDF Друк
Четвер, 04 січня 2018, 11:34

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.В нашому районі проживає категорія людей, горю яких ми не зможемо допомогти, але ми не можемо про них забути, не підтримати та не вирішити їх проблемних питань.

Час перед новорічними та різдвяними святами наповнений великою кількістю чудес та несподіванок.

Саме тому райдержадміністрація, селищна рада, представники церкви  «Світло Євангелії» 29 грудня, напередодні свят, відвідали матерів загиблих та безвісти зниклого учасника АТО.

Побували у Довгаленко Євгенії Борисівни, матері безвісти зниклого Довгаленко Олександра (смт.Брусилів), Вергун Галини Семенівни, матері загиблого Жабенка Юрія (с.Болячів), Оніщук Валентини Костянтинівни, матері загиблого Кіріллова Даніла (с.Долинівка), Стельмах Марії Адамівни та Миколи Миколайовича, батьків загиблого Стельмаха Олександра (с.Хомутець).

Керівники району поспілкувались з матерями, знайшли слова підтримки та віри в світле майбутнє, а також вручили їм квіти, продуктові набори та подарунки.

Колектив церкви вітав матерів чудовими піснями, в яких прославляється «Христос народився»!!!

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.