Презентація нових книг професора Миколи Тимошика PDF Друк
П'ятниця, 01 грудня 2017, 15:33
Фото Брусилівська районна державна адміністрація.1 грудня в селищі Брусилів відбулась презентація нових книг професора Миколи Тимошика про нашого видатного земляка Івана Огієнка (Митрополита Іларіона) - "Його бій за державність" та "Запізніле вороття".

На 2017-й припадає поважний ювілей Івана Огієнка - його 135-річчя від дня народження і 45-та річниця від часу упокоєння.

Нажаль, Івана Огієнка- автора українського перекладу Біблії, міністра Уряду УНР, знають більше в Торонто, Києві і Львові ніж на рідній Житомирщині.

Також, користуючись нагодою, було відзначено роботи конкурсу "Духовні скарби Івана Огієнка", який проводиться серед молоді району.