Голодомор — помста за свободу, помста за революцію PDF Друк
П'ятниця, 24 листопада 2017, 08:42

25 листопада - День пам'яті жертв геноциду Українського народуГолодомору 1932 – 1933 років, вчиненого тоталітарним репресивним сталінським режимом, а також голодоморів 1921 – 1922, 1946 – 1947 років в Україні. Трагізм цього найсумнішого та найскорботнішого періоду в долі українців полягає в тому, що шляхом створення штучного голодомору керівництво тодішньої тоталітарної країни  намагалося вбити жагу до свободи та незалежності у нашого волелюбного народу. Нам, сучасному поколінню, важко навіть уявити, що на багатющій та плодовитій українській землі люди потерпали від голоду, помираючи в страшних муках. Голодомори минулого століття, як ганебне та антисоціальне явище, були засуджені прогресивним людством та визнані ним геноцидом українського народу.

У цей  день  по всій Україні проходитимуть скорботні заходи у пам'ять про тих, хто помер від голоду. Хай найвищим пам’ятником мільйонам жертв України буде світлий храм нашої душі, сповненої скорботи та молитвою за їх упокоєння!

Щиро прошу Вас, шановні земляки, в День пам’яті жертв Голодомору 25 листопада   о 16:00 приєднатися до загальнонаціональної хвилини мовчання.  За можливості  відвідайте цього дня храми, у яких будуть правитися заупокійні служби. У знак скорботи,   нехай на вікні кожної оселі засвітиться символічна свічка Пам’яті.

Якщо   дорожимо пам’яттю про минуле, то маємо відповідальність за майбутнє. Бажаю Вам, любі краяни, здоров’я, щедрого хліба і почутих Богом молитов у мирній незалежній Україні.

перший заступник

голови адміністрації Олександр Ненюк