img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Вітання з Днем працівників сільського господарства! PDF Друк
Вівторок, 14 листопада 2017, 14:09

Шановні працівники агропромислового комплексу Житомирщини!


Щиро і сердечно вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!


Ваша праця тяжка і благородна, вона відчутна в кожній родині смачним хлібом, різноманіттям продуктів харчування рослинного і тваринного походження вкрай необхідних як дітям так і дорослим.


Виростити хліб - це справа не одного дня, тижня чи місяця, виростити продуктивну тварину та отримати продукцію від неї - справа не одного року.


Ви проявляєте хліборобську мудрість і терпіння протягом всього технологічного процесу, дбаєте як про хліб насущний так і про хліб майбутній.


Агропромисловий комплекс Житомирщини у своєму розвитку характеризується позитивною динамікою зростання обсягів виробництва сільськогосподарської продукції, підвищенням врожайності сільськогосподарських культур та продуктивності тваринництва і займає передові місця у рейтингу регіонів держави.


Область входить до складу десяти регіонів держави з розвитку органічного виробництва.


Державна підтримка розвитку малих і середніх форм господарюючих структур, передбачена в плані Державного бюджету 2018 року сприятиме створенню додаткових робочих місць, відновленню сільських територій. Аграрний сектор економіки області на даний час є найбільш інвестиційно привабливим, а аграрний бізнес досить прибутковим.


У цей святковий день бажаємо всім сільським трудівникам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, тепла і затишку в ваших оселях, миру і стабільності в державі, достатку і великого людського щастя в кожній родині.


Нехай матінка Земля віддячує за Вашу копітку працю щедрими врожаями, Господь Бог оберігає хліборобську ниву від природних негараздів, а наша незалежна держава відновить славу житниці в Європі.


З повагою

Начальник управління агропромислового

розвитку Житомирської ОДА                                              Р.М. Кирилюк

 
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin