Вітання з Днем працівників сільського господарства! PDF Друк
Вівторок, 14 листопада 2017, 14:09

Шановні працівники агропромислового комплексу Житомирщини!

Щиро і сердечно вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Ваша праця тяжка і благородна, вона відчутна в кожній родині смачним хлібом, різноманіттям продуктів харчування рослинного і тваринного походження вкрай необхідних як дітям так і дорослим.

Виростити хліб - це справа не одного дня, тижня чи місяця, виростити продуктивну тварину та отримати продукцію від неї - справа не одного року.

Ви проявляєте хліборобську мудрість і терпіння протягом всього технологічного процесу, дбаєте як про хліб насущний так і про хліб майбутній.

Агропромисловий комплекс Житомирщини у своєму розвитку характеризується позитивною динамікою зростання обсягів виробництва сільськогосподарської продукції, підвищенням врожайності сільськогосподарських культур та продуктивності тваринництва і займає передові місця у рейтингу регіонів держави.

Область входить до складу десяти регіонів держави з розвитку органічного виробництва.

Державна підтримка розвитку малих і середніх форм господарюючих структур, передбачена в плані Державного бюджету 2018 року сприятиме створенню додаткових робочих місць, відновленню сільських територій. Аграрний сектор економіки області на даний час є найбільш інвестиційно привабливим, а аграрний бізнес досить прибутковим.

У цей святковий день бажаємо всім сільським трудівникам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, тепла і затишку в ваших оселях, миру і стабільності в державі, достатку і великого людського щастя в кожній родині.

Нехай матінка Земля віддячує за Вашу копітку працю щедрими врожаями, Господь Бог оберігає хліборобську ниву від природних негараздів, а наша незалежна держава відновить славу житниці в Європі.

Начальник управління агропромислового

розвитку Житомирської ОДА                                              Р.М. Кирилюк