На Житомирщині розпочався тиждень безпеки PDF Друк
Вівторок, 14 листопада 2017, 09:46

1На Житомирщині розпочався другий етап загальнонаціонального тижня безпеки, який триватиме до 19 листопада 2017 року.

Тиждень безпеки передбачає проведення заходів щодо підвищення безпеки дорожнього руху, особливо при здійсненні пасажирських перевезень:

- перевірка готовності рухомого складу до зимового періоду експлуатації;

- проведення профілактичних заходів з попередження дорожньо-транспортних пригод;

- дотримання вимог законодавства у сфері автомобільного транспорту.

В Україні рівень смертності та травматизму внаслідок ДТП є одним із найвищих в Європі, а рівень організації безпеки дорожнього руху залишається вкрай низьким. За останні шість років (2011-2016 рр.) в Україні зареєстровано близько 170,8 тис. ДТП з постраждалими, у яких загинуло 26,7 тис. та травмовано 210,4 тис. осіб.

Довідково. Тиждень безпеки проводить управління Укртрансбезпеки у Житомирській області спільно з Патрульною поліцією м. Житомир.