Свято працівників культури пройшло у Брусилові PDF Друк
Четвер, 09 листопада 2017, 15:25

До Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у приміщенні дитячої музичної школи відбувся урочистий захід.

Керівник апарату районної державної адміністрації Любов Павлюк, голова районної ради Ніна Рафальська, заступник селищного голови Віктор Шкуратівський, секретар селищної ради Алла Волошенко, начальник відділу культури та ЗМІ селищної ради  Лариса Філоненко та незмінний  голова профкому працівників культури району Галина Дяченко  привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва з нагоди їхнього професійного свята.

За багаторічну сумлінну працю,  вагомий внесок в розвиток культури району та з нагоди свята винуватці торжества нагороджені почесними грамотами.

До привітань долучились пісенні колективи району та учні дитячої  музичної школи.

Останнє оновлення на Четвер, 09 листопада 2017, 16:04