Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! PDF Друк
Середа, 08 листопада 2017, 11:13

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Картинки по запросу привітання  голови з днем працівників культури та майстрів народного мистецтваВи даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідну Україну!

Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Ваш творчий внесок у розвиток національної культури заслуговує на слова щирої вдячності! Сподіваємось і віримо, що це свято подарує вам душевну злагоду, натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів Добра, Любові і Краси!

Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним і дарує нові життєві перемоги. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

З повагою, Олександр Ненюк

перший заступник голови райдержадміністрацї