Шановні працівники соціальної сфери! PDF Друк
П'ятниця, 03 листопада 2017, 16:08

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери України.

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Щоб не вичерпалася ваша віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

З повагою, Олександр Ненюк
перший заступник голови адміністрації.