Колегія райдержадміністрації PDF Друк
П'ятниця, 06 жовтня 2017, 07:05

5 жовтня, за участю керівників району та членів колегії, відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

На розгляд колегії виносилися питання:

1. Про стан оздоровлення дітей району в 2017 році.

Інформує: Ариштович О.Д. – начальник відділу освіти, культури, охорони здоров'я, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

2. Про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до проходження осінньо-зимового періоду 2017-2018 років.

Інформує: Інформує: Медведчук В.В.- головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації.

Члени колегії, прослухавши доповідачів, та, урахувавши обговорення, прийняли  відповідні рішення.

Рішення колегії можна переглянути в розділі «Нормативні акти».

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 жовтня 2017, 11:29