Мої роки – моє багатство PDF Друк
Вівторок, 03 жовтня 2017, 11:50

Щорічно, 1 жовтня, в Україні та світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Брусилівщина не є винятком, саме тому, в святковий осінній день зібрались поважні гості – ветерани, люди похилого віку.

На зустріч з  активом районної організації ветеранів війни та праці до зали центру юнацької творчості «Мрія» завітали та привітали ветеранів зі святом керівники району, керівники структурних підрозділів та організацій району.

«День людини поважного віку – звучить гордо. Більшість з вас пережили багато горя та втрат. І ось, все повторюється знову. Ми сподіваємось, що найближчим часом знову настане спокій на рідній землі.

Ви перейняли традиції, звичаї від батьків та прабатьків та передаєте їх далі, хоч і настав час розвитку технологій. Варто було б, навіть, започаткувати гуртки, де бабусі навчали б онуків жити за українськими традиціями.

Шановні ветерани, знайте, ми завжди вас підтримаємо, але чекатимемо від вас поради»: - зазначив Олександр Ненюк.

Впродовж зустрічі учасники святкового засідання мали змогу почути про життя ветеранів.

На святі згадували про найстаршу жительку району - Єфремову Розу Борисівну, якій у вересні виповнилось 102 роки; відданого своїй професії Лісовського Володимира Івановича, який був серед ліквідаторів аварії на ЧАЕС; професіонала банківської справи – Опару Лесю Петрівну, яка має славний Огієнківський рід; трудівника, який пропрацював в  «Укртелекомі» 35 років - Святненка Григорія Івановича; ветерана, який завжди у строю – Леваднього Віктора Петровича; працівника сільського господарства зі стажем 58 років – Дорощука Олексія Павловича.

У кожного з них різні життєві долі, але за плечима десятки літ звитяжної праці.

Всім номінантам вручили квіти та подарунки, а пісні ветеранам  дарували ансамбль Будинку культури «Чарівниця» та соціальні працівники КУ «Територіальний центр соціального обслуговування».

Останнє оновлення на Вівторок, 03 жовтня 2017, 11:53