Брусилівщина – перша в області започатковує патронатне виховання PDF Друк
Четвер, 07 вересня 2017, 15:10

7 вересня за участі керівництва району, служб та організацій району проведено співбесіду з кандидатом у патронатні вихователі та її помічником. Метою співбесіди була зустріч двох сторін: замовника послуги та ймовірного її надавача, підбиття підсумків проходження навчання за програмою підготовки сімей-кандидатів у патронатні вихователі.

Ведучою співбесіди виступила Теребей Л.В. – заступник директора – начальник відділу організаційно-правової роботи Житомирського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Модератор співбесіди розповіла учасникам, про те, що являє собою послуга патронатного виховання. А саме, це тимчасовий догляд, виховання, реабілітація дитини під час складних життєвих обставин в родині. В цей час соціальні працівники проводять роботу з батьками для подолання кризового періоду.

Також повідомила, що всі кандидати в патронатні вихователі проходять навчання в МБО «Партнерство «Кожній дитині».

Учасники співбесіди заслухали висновки тренерів та психолога щодо навчання сім'ї кандидатів у патронатні вихователі, а також заслухали точку зору сім'ї кандидатів – подружжя Вишневських з села Хомутець.

На заході визначили склад мультидисциплінарної команди та обговорили процедуру їх навчання.