День народження незалежної України PDF Друк
Середа, 06 вересня 2017, 16:02

24 серпня Україна відсвяткувала своє 26 День народження. Жителі Брусилівщини відмітили це свято різномаїттям конкурсів, пісень, ігор та незабутньою концертною програмою.

Святкування розпочалися об 16-00 годині. Керівники району – перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Ненюк, голова районної ради Ніна Рафальська та селищний голова Володимир Габенець привітали жителів Брусилівщини зі святом.

Святкували біля районного Будинку культури, де відбулись урочистості та святковий концерт.

А поряд, розташувалися палатки, де організації, підприємства та установи району презентували свою продукцію та вироби. Керівники району познайомилися з трудовими колективами, привітали всіх зі святом та пригостилися смачними стравами.

Всім відомо, що в День незалежності України Брусилівчани також святкують День селища Брусилів. Цього року йому вже виповнилось 920 років.

Протягом вечора гостей та жителів селища розважав концерт молодих виконавців Брусилівщини, а також народні гуляння.

Яскравим завершенням свята був феєрверк.