Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України PDF Друк
Понеділок, 28 серпня 2017, 07:46

В селищі Брусилів відбулося святкування Дня Державного Прапора України. Біля стін райдержадміністрації зібралися керівники району та селища, громадські організації, представники кращих підприємств, кращі працівники району, учасники антитерористичної операції, жителі селища.

Керівники району – голова районної ради Ніна Рафальська, селищний голова Володимир Габенець та представники кращих установ району – Фещенко Віталій та Приймак Юрій урочисто підняли Державний Прапор України та вперше – прапор Брусилівської громади.

Також напередодні найважливішого національного свята – відбулося і відкриття районної Дошки Пошани. Керівники району урочисто вручили свідоцтва кращим підприємствам та працівникам району, трудівникам з великої літери.

- Ви, шановні, трудитесь в різних колективах та всіх вас об’єднує тверда віра в життя, натхнення та благородство, ви докладаєте чимало зусиль для гідного життя брусилівчан. Тож нехай ваші благородні справи завжди слугують розвитку демократії в нашому суспільстві, утвердженню та процвітанню держави.

Перший заступник голови адміністрації Олександр Ненюк у своєму виступі зазначив: «Під Державним Прапором український народ на весь світ засвідчив своє прагнення до свободи, гідного життя у вільній, демократичній, незалежній Україні.

Сьогодні під благословенням Українського Прапора будуємо справедливий лад, творимо загальнодержавні і суспільні звершення, досягаємо мистецьких і спортивних успіхів.

Так, тяжкий час настав для нашої держави, але ми щиро віримо в нашу перемогу над клятим ворогом, який зазіхає на нашу землю. Своєю звитяжною працею, вірним служінням українському народові ми зможемо побудувати вільну, могутню державу.

Нехай завжди гордо майорить над Батьківщиною стяг нашої волі, єдності та могутності Українського народу.

Нехай Державний Прапор України  буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах!

У цей святковий день зичу усім нам миру, мудрості, патріотизму і взаємної шани.»

Відділ організаційної роботи та контролю

апарату райдержадміністрації

Останнє оновлення на Середа, 06 вересня 2017, 15:56