Інформаційно-консультативний семінар з питань застосування діючого податкового, пенсійного законодавства та законодавства з праці. Впровадження комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області PDF Друк
П'ятниця, 18 серпня 2017, 14:49

18 серпня в смт Брусилів пройшов інформаційно-консультативний семінар із залученням керівників, працівників, фінансово-економічних служб підприємств, організацій усіх форм власності та ОТГ.

За програмою семінару було розглянуто наступні питання:

1.Про впровадження комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області (департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації).

2. Організація оплати праці на підприємствах (департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації).

3. Про систему пенсійного забезпечення громадян (головне управління Пенсійного фонду України у Житомирській області).

4. Загальні питання податкового законодавства. «Податкові новації-2016».

Питання семінару було змістовно висвітлені, а учасники семінару мали змогу задати хвилюючі питання сьогодення.

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 серпня 2017, 15:07