Творчий звіт аматорів Ставищенської сільської ради. PDF Друк
Вівторок, 08 серпня 2017, 13:44

Відповідно до плану роботи клубу с. Йосипівка, наказу відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту Брусилівської райдержадміністрації на базі клубу с. Високе відбувся творчий звіт аматорів Ставищенської сільської ради на тему «Свято української пісні».

На  заході були присутні: сільський голова Замогильний Олександр Степанович, голова районної ради Рафальська Ніна Анатоліївна, начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту Брусилівської райдержадміністрації Ариштович Ольга Дмитрівна, начальник відділу культури та діяльності засобів масової інформації Брусилівської селищної ради Філоненко Лариса Миколаївна, головний спеціаліст відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту Брусилівської райдержадміністрації Коваль Валентин Миколайович.

У програмі свята звучали українські пісні у виконанні народного жіночого колективу «Молодички» - керівник Царенко Т.В., молодих виконавців-аматорів Царенка Віктора, Хіменес Сандри, Дударенко Катерини, Дутковської Аріни.

Також не залишили байдужими глядачів таночки у виконанні школярів Йосипівської школи.

Загалом свято вдалося, це і святково прикрашене фойє українськими вишиванками, які зроблено нашими талановитими односельцями Корнієнко Л.О., Збінських Анни та Анастасії, Заєць Л.А. і поробки Кушнір О.Б. , це і чудові юні ведучі Онищук В’ячеслав та Хіменес Сандра, це і прославляння української пісні в цілому, що так актуально сьогодні, в наш час, коли на сході України вирують воєнні дії, це те, що так необхідно нам, справжнім українцям.

І все це організовано прекрасним, творчо працюючим, здібним завідувачем клубу с. Йосипівка Головач Людмилою Юліанівною.

На фото: сільський голова та гості у прикрашеному фойє клубу с. Високе.

Останнє оновлення на Вівторок, 08 серпня 2017, 13:53