Зараз на сайті:

До уваги представників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації! PDF Друк
Новини - Новини
Понеділок, 07 серпня 2017, 08:29

Продовжується прийом заяв для участі в установчих зборах для формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

Документи прийматимуться з 21 липня до 11 серпня, з 9.00 до 17.00 за адресою: смт. Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2, 2 поверх; (відділ організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації).

Документи надавати в друкованому та електронному варіанті (електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Телефон для довідок:  30-4-35.

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Брусилівській райдержадміністрації відбудуться 5 вересня 2017 року в актовому залі райдержадміністрації. Початок зборів о 15.00 год.

Перелік документів:

• копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій;

• витяг із статуту (положення) щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

• інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності);

• відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Зразки документів можна переглянути на веб-сайті райдержадміністрації у рубриці «Громадська рада».

Прийом заяв для участі в установчих зборах здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 № 234 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 р. № 976 і від 3 листопада 2010 р. № 996».