img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Презентація книги "Брусилівщина в іменах. Артисти, музиканти, художники" PDF Друк
Понеділок, 17 липня 2017, 07:57

На Брусилівщині відбулося свято з нагоди презентації книги Володимира Святненка "Брусилівщина в іменах. Артисти, музиканти, художники". Автор видання – письменник та краєзнавець, лауреат Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка в номінації "Громадська, політична і духовна діяльність".


На свято завітали високоповажні гості, письменники, музиканти, громадські діячі.


Володимир Святненко з дитинства захоплюється історією рідного краю, а останні 10 років почав ще й ґрунтовно досліджувати історію Брусилова і Брусилівщини.


Володимир Святненко видав кілька монографій, присвячених історичним сторінкам розвитку малої батьківщини, а новою книгою "Брусилівщина в іменах. Артисти, музиканти, художники" відкриває серію видань, які присвячені відомим українцям, що народилися в Брусилівському краї. В першій книзі зібрані 33 нариси про людей мистецтва – артистів, музикантів, художників. Дехто з них прибули на вечір з нагоди презентації книги.

 


Творча зустріч розпочалась  з виставки картин художників та автограф-сесії учасників мистецького заходу. А потім впродовж кількох годин герої книги – артисти, музиканти, художники – розповідали про своє творче життя. Також проходив показ уривків сучасних кінострічок і відеозаписів із виступами відомих людей мистецтва, які народилися на Брусилівщині.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 17 липня 2017, 09:16
 
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin