Єднаймося, люба родино! PDF Друк
Вівторок, 27 червня 2017, 15:48

28 червня відзначається державне свято - День Конституції.

Це свято стосується нас усіх. Без винятку. Без різниці на вік, стать, погляди, мову чи віру.

Для кожного громадянина України Конституція є його серцем, совістю та душею, бо головне її завдання - захист та піклування про Людину.

Вже 21-ий рік Основний Закон є правовим базисом Української держави, розвитку суспільства та утвердження демократії.

Разом з цим святом співпав звіт аматорів Будинку культури під назвою «Єднаймося, люба родино».

На свято завітали керівники району: перший заступник голови райдержадміністрації О.О.Ненюк, голова районної ради Н.А.Рафальська, заступник голови селищної ради В.В.Шкуратівський.

«Конституція – це не просто документ. Основний Закон - це ми. Це - наша домовленість, як організовуємо своє життя. Це - наші права, обов'язки, найважливіші національні принципи. То ж давайте будемо виходити з того, що Україна починається з кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де панували б гуманізм, демократія, закон і справедливість, а матеріальний достаток співвідносився б із кількістю та якістю праці кожного.

Під час Революції гідності громадяни вийшли на вулиці міст України саме на захист своїх конституційних прав і проти узурпації влади. Сьогодні українці також відстоюють визначені в Основному Законі непохитні цінності – незалежність і територіальну цілісність своєї держави.

Ми переживаємо з Вами непрості часи реформування.

Жодна країна не робила того, що робить український народ, - воює на двох фронтах: на зовнішньому – відстоюючи територіальну цілісність і на внутрішньому – змінюючи стару систему управління.» - звернувся Олександр Ненюк до учасників зібрання.

Учасників зібрання радували своїми виступами аматори народного мистецтва Будинку культури.

Слава українському народу, слава Україні!

Останнє оновлення на Вівторок, 27 червня 2017, 15:54