Зараз на сайті:

Колегія райдержадміністрації PDF Друк
Новини - Новини
Вівторок, 27 червня 2017, 12:58

27 червня, за участю керівників району, відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

На розгляд колегії виносилися питання:

1. Про стан соціального захисту громадян району за 2016 рік та завдання на 2017 рік. Робота з уповноваженими особами щодо надання всіх видів соціальних допомог.

Інформував: Майструк А.Г. – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

2. Про проведення профілактичних медичних оглядів дітей шкільного віку в Брусилівському районі. Ариштович О.Д., Іонченко А.Л.

Інформували: Ариштович О.Д. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Іонченко А.Л. – заступник начальника відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради

Члени колегії, прослухавши доповідачів, та, урахувавши обговорення, прийняли  відповідні рішення.

Рішення колегії можна переглянути в розділі «Нормативні акти».

Останнє оновлення на Вівторок, 27 червня 2017, 13:10