Війна далеко, але пам'ять близько… PDF Друк
П'ятниця, 23 червня 2017, 07:04

22-е червня 1941-го року, 4:00 ранку, мить ..., і шквал крові, болю і смерті. Він тривав кілька довгих років, одних із самих довгих років в житті громадян колишнього СРСР. Багатьом не вдалося пережити весь жах війни. І про цю трагедію ми маємо пам’ятати завжди, аби берегти мир на землі.

Кожного разу в цей День ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані.

Ніхто не забутий! Ніщо не забуте! Так ми говоримо своїм дітям. Ми стали передавати це з покоління в покоління. Ми закріпили цю пам’ятну дату в наших серцях. Вона є в наших національних календарях, вона має назву «День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні».

На мітингу біля обеліска Слави зібрались керівники району, організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації, селищної ради, громадськість.

Перший заступник голови адміністрації Олександр Ненюк в своєму виступі висловив вдячність ветеранам, учасникам бойових дій, інвалідам війни, всім, хто виніс тягар війни за те, що вистояли й перемогли.

«Хочу щиро побажати Вам міцного здоров'я, миру, добра і довгих років життя.

А ми зробимо все можливе, щоб сьогоднішні покоління пам'ятали завжди тих, хто спочиває у братських могилах, хто безвісті, але не без честі, пропав на дорогах війни. Пам'ятаймо всіх, чию долю знівечило, кого знедолило фашистське нашестя.

Пам'ятаймо всіх, хто, приймаючи смерть і муку, кував нам перемогу на фронтах, у партизанських загонах, підпільних організаціях і тилу.»- наголосив Олександр Олександрович.

Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанувала пам'ять загиблих співвітчизниківв роки війни 1941-1945 років. До обелісків, пам’ятних знаків загиблих було покладено квіти.

Світла пам'ять героям!

Останнє оновлення на Понеділок, 26 червня 2017, 07:49