Зараз на сайті:

Відкриття оновленого залу відділу обслуговування громадян Коростишівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області PDF Друк
Новини - Новини
Четвер, 15 червня 2017, 15:50

15 червня 2017 року відбулось офіційне відкриття оновленого залу відділу обслуговування громадян Коростишівського об’єднаного управління Пенсійного фонду в селищі Брусилів.

Заступник начальника Коростишівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Липко Людмила Анатоліївна ознайомила всіх запрошених та присутніх на відкритті з приміщенням, а саме із залом очікування та залом обслуговування.

На заході були присутні начальник головного управління Пенсійного фонду в Житомирській області Іван Заінчковський, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Ненюк, голова районної ради Ніна Рафальська, селищний голова Володимир Габенець, директор комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" селищної ради Валентина Мазуренко, голова районної організації ветеранів війни та праці Микола Гаєвський.

Олександр Ненюк подякував керівникам за плідну роботу, за те що забезпечили комфортні умови праці для працівників та для обслуговування громадян.

До відома. В Брусилові нараховується понад 4,5 тис. пенсіонерів. Це близько 40% населення району – і всі вони обслуговуються працівниками управління.

Останнє оновлення на П'ятниця, 16 червня 2017, 09:25