Всеукраїнський день олімпійського бігу PDF Друк
П'ятниця, 09 червня 2017, 12:53

В рамках проведення Всеукраїнського дня олімпійського бігу та з метою популяризації здорового способу життя серед учнівської молоді в Ставищенській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів було проведено ряд заходів 31. 05.2017р.:

1. Проведено інформаційні повідомлення про історію Олімпійських ігор ( Корженко Є.О., Слободенюк Є.П., Мартинюк І.І.)
  2. Інформаційна лінійка з короткою інформацією про олімпійські види спорту, олімпійських чемпіонів з бігу (В.Борзов) (інформував Семенченко Ю.П.).
  3. Марафон 1,5 км по стадіону школи і вул..Шкільній  в якому прийняли участь 30 дітей і 3 вихователя пришкільного мовного денного табору «Дружба».

Останнє оновлення на П'ятниця, 09 червня 2017, 13:04