Пропонували військову службу за контрактом PDF Друк
П'ятниця, 09 червня 2017, 11:18

У Брусилівському центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі представника Коростишівського об’єднаного військового комісаріату Шумської О. Л., директора центру зайнятості  О. С. Дрозда.  Учасниками семінару були чоловіки зареєстровані в службі зайнятості віком від 18 до 55 років. Метою заходу було інформування присутніх щодо укомплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом.

Директор центру  зайнятості О. Дрозд проаналізував ринок праці району та ознайомив шукаючих роботу  про можливість обрати військову службу за контрактом у Збройних Силах України, як один із видів зайнятості та, як один із виборів професійного майбутнього.

Представник військомату  О. Шумська ознайомила присутніх з порядом відбору громадян України на військову службу за контрактом та умови проходження служби,  а саме, вимоги до претендентів, процедуру відбору, умови проходження служби, матеріальне забезпечення, соціально-правовий захист, можливості кар’єрного зростання тощо. Для тих, хто обміркує отриману інформацію та прийме зважене рішення надані контактні дані військового комісаріату та повідомлено, що наразі йде підбір військовослужбовців на службу за контрактом у  військові частини міст Біла Церква, Суми тощо.

Л. Левківська, фахівець з профорієнтації Брусилівського РЦЗ

Останнє оновлення на П'ятниця, 09 червня 2017, 13:08