Зараз на сайті:

Святкування Міжнародного дня захисту дітей PDF Друк
Новини - Новини
П'ятниця, 02 червня 2017, 11:33

Щороку, в перший літній день, ми відзначаємо радісне свято-День захисту дітей. З цієї нагоди в районі було проведено святкові заходи.  В селищному Будинку культури відбувся концерт-нагородження найменших жителів району. Від імені райдержадміністрації маленьких громадян привітав перший заступник голови адміністрації Олександр Ненюк. Він подякував усім, хто своєю працею, громадською діяльністю сприяє становленню юного покоління, побажав дітям світлої долі та добра в родинах.

До уваги зібрання було представлено святковий концерт, який з радістю сприймали маленькі і юні глядачі. Також відбулось відзначення обдарованої молоді за п’ятьма напрямками: науковому, дослідницькому, просвітницькому, вокальному та мистецькому. У кожному із цих блоків були представлені переможці обласних, районних та селищних конкурсів.

У холі СБК було представлено виставку робіт гуртківців ЦДЮТ «Мрія».

Діти роблять наше життя цікавим, наповнюють його сенсом. Тож і ми, дорослі, маємо робити все, аби їх дитинство було щасливим і безхмарним.

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 червня 2017, 11:56