Зараз на сайті:

Свято останнього дзвоника PDF Друк
Новини - Новини
П'ятниця, 26 травня 2017, 14:49

Швидко спливає час... І знову весна. Ще один навчальний рік прийшов до свого логічного завершення. Позаду підсумкові та перевірочні роботи,  і  ось довгоочікуване свято останнього дзвоника. Всі святково одягнені, море квітів, посмішок та нагород.

На святі останнього дзвоника Брусилівської ЗОШ № 1 вітали всіх зі святом та вручали почесні грамоти найкращим школярам. Завдячуючи мудрості і досвіду вчителів, а також наполегливості і сумлінності вихованців, почесних нагород було достатньо. Це результат нелегкої праці. А випускникам бажали бути достойними громадянами України, стояти на захисті миру і свободи держави, а ще, обов’язково, щоб здійснилися їх мрії.

Зворушливо говорили напутні слова перші вчителі випускників, які розчулили багатьох до сліз.

Цього року це свято було особливим. Відчувалось патріотичне піднесення молоді. Дівчатка заплели в коси жовто-блакитні стрічки, а випускники випускали у повітря жовто–блакитні кульки, лунали пісні про Україну..

Дзвінок останній – перший крок в житті,

Палкий порив і юності надії.

Нехай щастить вам друзі у житті,

І хай здійсняться світлі ваші мрії.

Останнє оновлення на Понеділок, 29 травня 2017, 01:28