Увага! PDF Друк
П'ятниця, 12 травня 2017, 08:22

Працівники Брусилівського відділення поліції звертаються  до всіх учасників дорожнього руху з проханням бути максимально уважними та обережними. Не перевищуйте безпечну швидкість руху, дотримуйтесь безпечної дистанції та інтервалу з обережністю здійснюйте проїзди пішохідних переходів та залізно-дорожних переїздів, не забувайте про паски безпеки. Пішоходи обов’язково придбайте собі світловідбиваючі жилети це допоможе водію завчасно вас побачити та уникнути  наїзду на пішохода.

Батьки, проконтролюйте будь ласка мобільні телефони ваших дітей з метою недопущення участі в небезпечній Інтернет-грі під назвою «БІЖИ АБО УМРИ».

Також з 08 по 14 травня 2017 року в центрі здачі крові у м. Житомирі проходить загальнодержавна акція «Здай кров – врятуй життя» для лікування постраждалих у ДТП.

О.Михайлюк, капітан поліції Брусилівського відділення поліції.