Зараз на сайті:

В районі відбулося святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! PDF Друк
Новини - Новини
Середа, 10 травня 2017, 09:30

9 травня вшанування героїв війни на Брусилівщині розпочалося зі святого місця під Осівцями, де поховано тисяча двісті шістдесят дев’ять радянських воїнів. Саме тоді, з рубежу, що пізніше одержав горду назву «Рубіж Мужності», почався переможний наступ радянських військ по звільненню усіх українських земель. Керівники району разом з ветеранами війни, молоддю поклали квіти, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, діти Ставищенської ЗОШ читали вірші про героїзм бійців у роки війни.

Мітинг пам’яті продовжився в селищі біля обеліска Слави. Здавалося, кожен житель селища приєднався до урочистої ходи,  що рухалася від площі Огієнка до обеліска. Колона святково майоріла державними прапорами, квітами і кульками.

Олександр Олександрович Ненюк привітав ветеранів та учасників зібрання із святом Перемоги!

«Прийміть найщиріші слова шани і вдячності за те, що подарували нам мир на землі і спокій людям. Хочеться вимолити прощення у всіх, хто загинув заради миру, за те, що ми його не вберегли, і сьогодні, на Сході України гинуть наші військовослужбовці, які боронять українську землю, роблять все для того, щоб вона залишалась цілісною та незалежною. Адже вони виховувались на прикладі подвигів солдатів Великої Вітчизняної Війни.» - звернувся перший заступник голови адміністрації до учасників зібрання.

Також звучали виступи колективу районного Будинку культури, вихованців ЗОШ №1. Вірші та пісні звучали настільки професійно, що не залишали в спокої жодної присутньої душі, вони піднімали дух та спонукали ще більше любити свій дім, свою родину та всю Україну. Кожна заспівана пісня переносила думки і почуття всіх присутніх в ті, не так далекі, 45-ті роки.

Слова вітання також прозвучали від представника громадської організації «Атошник Брусилівського району», учасника антитерористичної операції на Сході країни Фещенка Віталія Анатолійовича, голови селищної ради Габенця Володимира Васильовича.

Далі всі рушили урочистою ходою до Братської могили де, зі словами подяки за виборену перемогу, звернулась до ветеранів голова районної ради Ніна Анатоліївна Рафальська.

Зі словами вдячності до ветеранів звернулися голова районної організації ветеранів війни та праці Гаєвський М.І. та вихованці гімназії ім. Г.О.Готовчиця.

Весна теплим сонячним променем, ласкавим вітром та піднесеним духом молодого покоління і громадськості передала посивілим ветеранам відчуття перемоги 1945 року, дарувала всім святковий настрій та незабутній дух Перемоги.

А школярі вітали ветеранів, дякуючи  їм за мир, даруючи квіти, обіймаючи та потискуючи їм руки.

На завершення мітингу священнослужитель УПЦ КП Романина Олег провів панахиду за загиблими Героями у роки війни.

Н.І.Табачна

Останнє оновлення на Понеділок, 29 травня 2017, 02:14