Зараз на сайті:

Чорнобиль…Трагедія…Пам'ять… PDF Друк
Новини - Новини
Середа, 26 квітня 2017, 16:38

26 квітня 1986 року назавжди залишиться  днем скорботи і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи, днем людської трагедії.

В Брусилові, в Будинку культури зібрались керівництво району, учасники ліквідації, очевидці трагедії, громада району згадати страшні сторінки минулого, вшанувати пам'ять жертв та потерпілих.

«Ми низько схиляємо голови перед тими, хто, не вагаючись, ступив у атомне пекло і ціною свого життя врятував людство.

Від душі співчуваємо і низько вклоняємося усім, хто волею обставин були змушені пережити всю гіркоту переселення та облаштування на новому місці.

Дозвольте у день 31-ої річниці від дня Чорнобильської трагедії від імені районної державної адміністрації побажати учасникам ліквідації аварії, потерпілим доброго здоров’я, сімейного благополуччя, оптимізму, впевненості у завтрашньому дні.» - виступив Олександр Ненюк, перший заступник голови адміністрації.

На заході слухали вірші про Чорнобильську катастрофу, сумні пісні, спогади тих, хто пережив катастрофу та переселення. А на останок учасники зібрання мали змогу побачити виступ маленьких учасників заходу, які дали зрозуміти, що життя продовжується…

Н.Табачна

Останнє оновлення на Середа, 26 квітня 2017, 16:46