Зараз на сайті:

У БРУСИЛІВСЬКОМУ РАЙОНІ НАВЧАЛИСЬ ДІЯТИ В УМОВАХ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ PDF Друк
Новини - Новини
Середа, 26 квітня 2017, 08:15

Відповідно до Плану основних заходів з підготовки цивільного захисту, який затверджений розпорядженням голови облдержадміністрації від 12.12.2016 № 422 "Про основні завдання цивільного захисту області на 2017 рік", 19-20 квітня управлінням проводились у Брусилівському районі командно-штабні навчання за темою: «Дії органів управління та сил Брусилівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у режим функціонування в умовах особливого періоду».
Навчання проводились з метою відпрацювання дій органів управління та сил Брусилівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Житомирської області при переведенні у режим функціонування в умовах особливого періоду, підвищення рівня взаємодії та злагодженості органів управління та сил цивільного захисту, удосконалення практичних навичок у ході виконання завдань за призначенням.

У навчанні були задіяні керівний склад та спеціалізовані служби цивільного захисту району, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, евакокомісія, розрахунково-аналітична група, структурні підрозділи районної державної адміністрації, окремі керівники підприємств, організацій, установ.

В ході навчання досліджувалась також організація оперативного реагування на надзвичайні ситуації, які можуть виникнути в районі. Увага приділялась як вирішенню теоретичних питань організації захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, так і проведенню рятувальних та інших невідкладних робіт в зоні умовної надзвичайної ситуації.

Як результат, цілі та мета навчань досягнуті.

Головний спеціаліст відділу Яковчук С.

Останнє оновлення на Середа, 26 квітня 2017, 08:19